MagazinYaşam

Sevgilisinin ailesinden Özlem Yıldız’a tepki

Özlem Yıldız’ın 1,5 aydır Mersinli işadamı Mustafa Elgin’le birlikte olduğu, Elgin’in Yıldız uğruna eşinden boşandığı iddiası magazin gündemini hareketlendirdi. Elgin’in kayınvalidesi Bezengül Şanlık, bu ilişki hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

“Özlem Yıldız, 1.5 aydır Mustafa Elgin ile görüşüyor. Elgin bu aşk uğruna geçen cuma eşi Pelin’den boşandı. Boşandıkları günün akşamında Yıldız’la kutlama yaptı. İkiliyi tanıştıran da Ece Erken’di” iddiası, ortalığı karıştırdı.

“EVLİ DEĞİL BOŞANACAK”
Yıldız, bu haberlerin basına yansıması üzerine sessizliğini bozdu: “Evli bir adamla ilişki yaşamak tarzım değil. O kişiyle bir haftadır tanıştığımı şahitlerimle ispat ederim. Tanıştığımızda boşanma davasının günü bile belliydi. İki kişi arasında yaşananlara girmek istemiyorum ama boşanma davası 6 ay önce açılmış. Uzun süredir karşılıklı bir anlaşmazlık varmış. ‘Büyük bir aşk yaşıyorum’ demek için çok erken ama birbirimizi tanımak istediğimizi söyleyebilirim.” dedi ve “Mustafa Bey boşanmamış” sorusuna da, “Bana boşanma kağıdı gösterdi. Ben de inandım” yanıtını verdi.

“BİZ DE BASINDAN ÖĞRENDİK”
Bu açıklamalar sonrası Mustafa Elgin’in kayınvalidesi Bezengül Şanlık da sessiz kalmadı. Şanlık, henüz iplerin kopmadığını, hakimin çifti boşamadığını açıkladı: “Olayın içyüzünü bilmiyoruz, biz de basından öğrendik, şoke olduk. Mustafa’yla anne-oğul gibiyizdir. O, torunumuzun babası, bizim evladımız. Evet, 7 Kasım günü Mersin Adliyesi’nde boşanma davaları görüldü ama hakim boşamadı, eşler belki karardan vazgeçer diye bir ay süre verdi. Bundan sonra neler olur, ben de bilmiyorum. Normalde evine düşkün biridir Mustafa, kızımla da birbirlerini çok seviyorlar. 9 yıldır evliler, 4,5 yaşında Ateş adında bir de oğulları var.

HER ERKEK HATA YAPAR
Boşanmayı Mustafa istedi ama ben detay bilmiyorum. Kızımın hayatıdır, çok içlerine de girmiyorum. Karı kocalar, doğru yolu bulacaklardır. Bulmazsa kendisi bilir, kızımın arkasında kapı gibi ailesi var. Her erkek hata yapar, bu bir hatadır diye düşünüyorum. Siz asıl sebep olanlara sorun ‘olaylar nasıl buralara geldi’ diye.”

Yıldız’ın 20 bin TL’lik iffet davası açtığı Seren Serengil de “Allah o kadar büyük ki, ben birisi için bir şey diyorsam haklı sebeplerim vardır. Bugün daha çok anlaşılmışımdır diye düşünüyorum” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu