GündemSpor

‘Sneijder’i kim istemez ki?’

Galatasaray’ın yeni teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu’nun Dünya Kupası sırasında TRT’de yaptığı bir yorumda, Wesley Sneijder’ın aldığı parayı hak edip etmediğini sorması dün medyanın gündemine gelmişti. Bu konu transfer görüşmesi sırasında Hamzaoğlu ile Galatasaraylı yöneticilerin de gündemine gelmiş.

Milliyet Gazetesi’nin haberine göre, Hamza Hamzaoğlu’nun, Dünya Kupası’nda Wesley Sneijder’le ilgili yaptığı eleştiri de Hamzaoğlu ile Galatasaraylı yöneticilerin görüşmesinde gündeme geldi.

Hollanda ile Meksika arasındaki maçı TRT için yorumlayan genç çalıştırıcı, “Galatasaray’da Hollanda’daki kadar koşuyor mu acaba? Yani burada koşuyor, adam kovalıyor, basıyor, pres yapıyor, savunmaya geliyor. Ama Galatasaray’da sadece ayağına top geldiğinde oynuyor. Yani bunları da düşünmek lazım konuşurken. Her şey bu kadar basit değil” demişti.

Bu konuda Ali Dürüst ve Abdurrahim Albayrak’ın yüreğine su serpen Hamzaoğlu, yaşanabilecek polemiklere de daha ilk günden set çekti ve “Böyle bir oyuncuya hangi hoca sahip olmak istemez ki” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu