Kıbrıs

“Türkiye Karate Federasyonu Heyeti Cumhurbaşkanı Tatar ile Buluştu” – BRTK

KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Türkiye Karate Federasyonu Başkanı Aslan Abid Uğuz’u ve beraberindeki heyeti kabul etti.

Cumhurbaşkanı Tatar, Başkan Uğuz ve Türk Karate Milli Takımı sporcularından oluşan heyet ile Cumhurbaşkanlığı’nda bir araya geldi. Tatar yaptığı konuşmada, Türk Karate Milli Takımı’nın KKTC’de kamp yapmasından memnuniyet duyduklarını belirterek, ülkesine spor dahil birçok alanda uygulanan ambargoların bir an önce kaldırılması gerektiğini vurguladı.

Tatar ayrıca, Türk Karate Milli Takımı’na Hırvatistan’da düzenlenecek Büyükler Avrupa Karate Şampiyonası’nda başarılar dileyerek, Federasyon Başkanı Uğuz ve heyetine teşekkür etti.

Başkan Uğuz da konuşmasında KKTC’ye üst düzey sporcularla kampa geldiklerini belirterek, şampiyonadan başarıyla ayrılacaklarına inancını dile getirdi.

Türk Karate Milli Takımı’nın KKTC’deki ziyareti ve karşılaması büyük bir memnuniyetle karşılandı. Heyetin ülkemizde kamp yapması ve destek verilmesi spor alanında işbirliğinin önemli bir adımı olarak görülmektedir.

Bu haber
bu kaynaktan alınarak ACM Cyprus yeni teknolojiler çalışması kapsamında, OpenAI – ChatGPT tarafından yeniden yazılmıştır. Geleceği yeniden şekillendirebilmek için yorumlarınızı bekliyoruz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu